Maaji Swimwear

MAAJI'NİN İLHAM KAYNAĞI

Kolombiya…Çekicilik, güzellik ve çeşitlilik dolu bir ülke, sihirli, olağanüstü ve romantizm dolu bir markanın oluşumu için etkili bir ilham kaynağı..

Ülkelerinin toplumsal gelişimine katkıda bulunmayı hedef edinmiş girişimci bir aileden gelen iki kız kardeş, Manuela ve Amalia Sierra, eşsiz yaratıcılığı ile hepimizi kendisine hayran bırakacak bir marka yaratma hayallerinin peşinden gitmişlerdir.

MAAJI RUHU

Maaji, her zaman sürprizlerle dolu, her koleksiyonu büyülü ve olağanüstü bir hikayeden esinlenmiş, uzun ve yaratıcı bir sürecin sonucudur. Tasarımcılar, hazır giyim üreticileri ve desen geliştiricilerinden oluşan müthiş ekip, bu küçük sanat eserlerini yaratmak için tüm emek ve fikirlerini biraraya getirmişlerdir.. Maaji ekibi, Maaji kızlarının sevgi ve güvenle giyeceği mükemmel tasarımı ve duruşu sağlamak için hiç durmadan çalışıyor.

Maaji imzası; baskılar, kumaşlar, dokular, özel kesim parçalar ve tatlı detayların beklenmedik karışımı üzerine inşaa edilmiştir.

Sonuç: herbiri sanat eseri niteliğinde birbirinden güzel kendine özgü modeller….

Tüm Maaji bikiniler MAAJI SIGNATURE KESİM bikini altı modeli ile gelmektedir. 

Bu kesim, brazilian ve en kapalı ve geniş olan iki kesim modelinin arasındaki, dünyada Maaji tutkunlarının en tercih ettiği modeldir.

                                                   Shop_Now_large_0195b340-e84e-4fa8-b650-938ded4f17b2.png