Sur-mesure
DENIM LADY: EMMY HILLEL
Geçmişten Geleceğe Uzanan “Zamansız” Jeanler

Miras markaları günümüze uyarlamak ve sürdürülebilir moda yaratmak amacıyla 2018 yılında Emmy Hillel tarafından kurulan Sur-Mesure, eski orijinal vintage jeanleri kullanarak, modern kalıplar ve kişiye özel tasarımlarla geri dönüşü muhteşem jeanler yaratıyor.

Kişiye özel tasarımlarla sürekli değişim gösteren tüketici ihtiyaçlarına karşılık verebilen, işlevsel ve estetik niteliğe sahip bu ürünler, üretimin dönüştürülmesine katkı sağlayan bir anlayışla, hiç kaybolmayan bir dönüşümün mümkün olabileceğini gösteriyor bizlere.

Oda parfümleri kadar uçucu, geçici bir düzenek içinde “kalıcı” olmayı başaran bu jeanler, ilhamını, geçmişin bilinirliğinden, sağlamlığından, geleceğinse gelişime ve değişime uzanan heyecanından alarak, kaybolmaya yüz tutan her şeye rağmen sürdürülebilir bir yaşamın her alanda mümkün olabileceğini bize hatırlatıyor.

Sur-Mesure jeanler, sürdürülebilir ve el yapımı olmalarıyla doğa ve insan var oluşu arasındaki bağın gücünü önemseyen, üreten, hareket eden, iz bırakan ve kendi hikayesini yaratan kadınların üzerinde, kendi hikayelerini yaşamayı sürdürüyorlar.